About us

קרן אבן צור

About us

קצת עלינו

קרן אבן צור, מייסדת המותג הנושא את שמה, חלמה מאז מתמיד לעזור ולרפא אנשים. עכשיו היא עושה זאת באמצעות שיטות טיפול מתקדמות לריפוי ובריאות העור
קרן אבן צור הוא מותג קוסמטיקה שצמח בכרמיאל והפך להיות מוכר וידוע בכל אזור הצפון ומעבר לו. העיקרון שעליו בנוי המותג הוא שיפור איכות החיים באמצעות טיפול נכון בעור שלנו.
המותג מתבסס על טיפולים וחומרים פעילים בריאותיים לעור הפנים שמיוצרים על-ידי מותגים בינלאומיים. בקומפלקס של עולם הקוסמטיקה המשתרע על שטח של 250 מ״ר בכרמיאל, ניתן למצוא כל מה שקשור לבריאות העור: טיפולים יחודיים שמותאמים אישית לכל לקוח ולקוחה עם ידע שנרכש מהחברות המובילות בעולם וחומרים פעילים שמאוגדים במחקרים קליניים בינלאומיים ושנבדקו רפואית בבתי חולים מהמובילים בתחום האסתטיקה בעולם.
קרן אבן צור היא קוסמטולוגית מומחית אשר מביאה שיטה יחודית לטיפול, טיפוח והתחדשות העור, תוך הקפדה על שמירת הבריאות שלו, ועבודה בטוחה בליווי מקצועי צמוד של המטופל.
כל הטיפולים והחומרים במקום מאושרים ע״י משרד הבריאות, FDA האמריקאי ו-CE הצרפתי. קרן אבן צור הקימה את החברה לפני למעלה מעשור. היחודיות שלה היא בפיתוחים שהיא יוצרת בעצמה. היא מפתחת את השיטה, את הדרך הטיפולית בהתאמה מלאה ויוצרת עבור כל לקוח את שגרת הטיפוח המותאמת על בסיס מצב העור. הלקוחות עוברים אבחון ראשוני, שבו מתקבלים אפיוניי העור ובשלב הבא מבוצע תיאום ציפיות. בהמשך כל לקוח ולקוחה מקבלים תוכנית טיפולית, קצרת טווח או ארוכת טווח, בהתאם לאורח חייהם.

״החלום שלי תמיד היה לרפא אנשים, אבל לא רציתי להיות רופאה קונבנציונלית ולשבת מול המחשב, אלא לקשור רגש אינטימי מול כל אדם ולהשפיע עליו. מראה העור פוגע בנפש ובביטחון העצמי שלנו ובחיי היום-יום שלנו, תמיד ידעתי שאוכל לשפר את איכות החיים של האנשים בצורה משמעותית. זו הדרך שלי להשפיע על המראה של האנשים, לגעת בהם באופן אישי ולהחזיר להם את הביטחון העצמי ואת איכות חייהם. מהות החיים שלי היא לגרום אושר לאחר״.

Testimonials

המטופלות שלנו מספרות

לימור
"היום אני יכולה להתלבש איך שבא לי! זה פשוט שינה לי את החיים. מהתחלת הטיפולים ראיתי שינוי ושיפור, והיום אני יכולה להגיד שזה הדבר היחיד שבאמת עזר"
ירדן
"אחרי שהשתחררתי מהצבא, הייתה לי התפרצות של אקנה בכל הפנים. התוצאה הייתה הרבה מעבר למה שהבטיחו לי"
זיו
"עברתי שינוי מטורף! הפנים שלי השתנו מקצה לקצה, היו לי צלקות וסבלתי מכל מיני סוגים שונים של אקנה"
טליה
"היום אני כבר שנתיים אחרי הטיפול, והפנים ממשיכות להיות חלקות מתמיד"
דניאל
"סבלתי מאקנה חריף בפנים. היום אני שנתיים אחרי הטיפול והעור ממשיך להיות חלק מתמיד"
אור
"מהטיפול הראשון ראיתי כבר שיפור, כי כבר הכרתי את כל הצלקות שלי לעומק"
נופר
"קרן ממש הסבירה לי איך הפצעים נוצרו, באילו דרכים אנחנו הולכים לטפל בהם, באילו חומרים וכל מה שצריך לעשות"
סוהא
"מגיל קטן סבלתי מכתמים ופצעים בגב, ניסיתי הרבה קוסמטיקאיות ואת כל החומרים, ושום דבר לא עזר לי"
מיכאלה
"היו לי פצעים על כל הפנים, וזה גרם לביטחון העצמי שלי להיות ירוד, הייתי מוצאת את עצמי עושה הכל כדי שלא יראו לי את הפצעים"
הילה
"מהמפגש הראשון באמת אפשר לראות תוצאות מדהימות. את מפתחת לעצמך שגרת טיפוח שמתאימה בדיוק לעור שלך"
ורד
"פשוט הגעתי למקום הנכון, לא תיארתי לעצמי שיש דבר כזה בכלל. עברתי מספיק בחיים שלי, והגעתי למקום שאני רוצה להיראות יותר טוב"
דנה
"שבוע אחרי הטיפול הראשון כבר הרגשתי שיש תוצאות מטורפות. היום אני מרגישה שמתסתכלים עלי ולא על הפצעים"
מור
"ישר ראיתי שמשהו שונה, קרן ממש שינתה לי את עור הפנים"
עדי
"הפנים שלי היו מלאות אקנה ונורא התביישתי להסתובב בחוץ בלי איפור, הייתי כל הזמן מכסה עם איפור את הפנים שלי"
רעות
"אני סובלת מעור שמן, מגיל צעיר תמיד היה לי פצעים ורציתי מאוד למצוא לזה פתרון"
קריסטין
"באתי כי לא יכלתי להסתכל על עצמי במראה. ניסיתי הכל: משחות, כדורי אנטיביוטיקה, קרמים, ערכות - כלום לא עזר, חלק מהחומרים גם הזיקו"
מלאי את הפרטים שלך
    ® כל הזכויות שמורות לקרן אבן צור עולם הקוסמטיקה